onas

Już dziś przyjdź do nas lub zarezerwuj termin na jeden z wielu atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Indywidualnie dobierane i komponowane zabiegi, które są odpowiedzią na potrzeby Twojej twarzy, ciała i włosów. Oferujemy zabiegi już od 30zł. Skorzystaj z bogatej oferty, zawartej w kategoriach:

  • Mezoterapia igłowa
  • Makijaż permanentny
  • Kosmetyka upiększająca
  • Usługi fryzjerskie

Pod każdą z tych nazw, kryją się usługi upiększające, relaksujące i zdrowotne. Pomyśl o pielęgnacji dłoni, szczególnie w momentach, kiedy są one szczególnie narażone na uszkodzenia. Daj się ponieść niesamowitej magii naszego SPA dla dłoni, a także zabiegom z serii manicure. Nie zapominajmy o pielęgnacji stóp — im również należy się szczególna troska!

Dla niesamowitej, a przede wszystkim nieskazitelnej urody, proponujemy zabieg makijażu permanentnego, wykonywanego przez certyfikowanych kosmetologów, mistrzów w swoim fachu. To gwarancja perfekcyjnie przeprowadzonego zabiegu, z którego będziesz czerpać satysfakcje przez naprawdę długi czas!

Dzięki regenerującym zabiegom odzyskasz siły witalne oraz komfort psychiczny. Pamiętaj, że gdy ciało jest odprężone, psychika także wraca do równowagi.

Gabinet FRYZJERSTWO I KOSMETYKA COSMEO powstał z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla Twoich zmysłów. To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków.

Spraw prezent sobie lub bliskim, skorzystaj z jednej z naszych rewelacyjnych atrakcji promocyjnych. Gwarantujemy przemiłą atmosferę, fachowe doradztwo, profesjonalizm przeprowadzania zabiegów i niesamowity nastrój...